Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

3 JAPONŲ VEIDO JOGOS UŽSIĖMIMAI. MODELIUOJAME VEIDĄ JAPONŲ METODIKŲ PAGALBA

Prekės kodas:
-30 %
73,50 € sena kaina 105,00 €

Aprašymas

3 JAPONŲ VEIDO JOGOS UŽSIĖMIMAI MODELIUOJAME VEIDĄ JAPONŲ METODIKŲ PAGALBA

Sužinosite kaip japonės prižiūri savo veido odą japonų grožio metodikų ir savo rankų pagalba (šios žinios tiesiai iš Tokijo). Gausite aiškią Japonų veido jogos metodiką su aprašymais. Gausite unikalią informaciją dėl senų japonų veido jogos technikų, taip pat įgūdžius savo grožiui palaikyti kaip tai daro japonai.

 

I. Atstatysite gražią laikyseną, pagražinsite, sustiprinsite kaklo raumenis.

II.  Sužinosite japonų metodikas veido raumenų, veido odos elastingumui gerinti.

III. Kaip mažinti kaktos raukšleles, sukoreguoti veido ovalą.

IV. Sužinosite kaip atsikratyti akių patinimų, sumažinti raukšleles aplink akis, akys pradės spindėti.

V. Kaip ''pakelti'' veido raumenukus, padidinti skruostų raumenų, odos elastingumą.

VI. Sužinosite kaip padaryti lūpas pūtlesnes, raudonesnes, "pakelti" lūpų kampučius, atpalaiduoti lūpų raumenų spazmus, sumažinti raukšleles, kaip sumažinti lūpų-nosies raukšlytę, kuri išduoda amžių.

Sudarysime Jūsų individualią programą pgl. Japonų metodikas:

I. Jūsų idealus rytas,

II. Jūsų puikus vakaras.

Taip pat išmoksite atlikti japonų pratimą taisyklingai laikysenai atstatyti ir kaklo-pečių raumenų blokams, spazmams nuimti, taip pagerindami veido bei smegenų kraujotaką, pajaustite lengvumą. 

Akių srities problemoms šalinti, mažinti (išmoksite pačios nuimti akių srities patinimus, paburkimus, sumažinti raukšleles aplink akis, "žąsies kojeles", sumažinti viršutinio voko nusileidimą, sustiprinti akių raumenuką, nuimti akių raumenukų spazmus, Jūsų akys prdadės švytėti, išmoksite taškinio akių masažo - atpalaiduoja akis, gerina regėjimą) yra skirta atskira Programa akių sričiai "Magiškos akys".

Gausite aiškias instrukcijas dėl japonų veido jogos, taip pat rekomendacijas, užfiksuotas check-lape. Ši metodika liks Jums visam laikui, galėsite naudotis visą gyvenimą kada norėsite.   

Perkant 3 seminarų-apmokymų abonementą elektroninė knyga "JAPONŲ TAŠKINIS VEIDO MASAŽAS ŠIATSU, GROŽIS DZEN. Bazinės technikos" dovanų! Jis padidina kosmetikos efektyvumą, atpalaiduoja veido raumenų spazmus, pakelia nuotaiką, sureguliuoja vidinę energiją.

Konsultacija vyksta on-line Skype : elenita.lt (Jums nereikės niekur važiuoti, galėsite būti Jums patogioje vietoje) arba Pilaitėje. Taip pat yra galimybė pravesti konsultaciją su apmokymu Jums patogioje vietoje, pvz. Jūsų ofise arba namie. Atvykimo pas Jus išlaidos Vilniaus m. - 4 eurai.

Konsultacija gali būti kaip individuali taip ir grupinė. Jeigu apmokymui susiburia 3 ir daugiau asmenų grupė papildomai pritaikysime kiekvienam grupės nariui 15 procentų nuolaida!

Prašome užsirašyti  Japonų veido jogos apmokymui ir konsultacijai jau dabar telefonu: +370 60889175.