Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Geriamasis eliksyras „Feniksas – Imperatoriškasis Kordicepsas“, greitas siuntimas, plius DOVANA!

Prekės kodas:
-5 %
28,50 € sena kaina 30,00 €

Aprašymas

Geriamasis eliksyras „Feniksas – Imperatoriškasis Kordicepsas“ (Fohow Oral Liquid)

Pagrindinės sudedamosios dalys:

  • Kininis kordicepsas – 75 proc. renkamas Cinchai – Tibeto kalnuose.
  • Linčži – 6 proc.
  • Aromatingasis grybas – 6 proc.
  • Jauni bambuko ūgliai – 5 proc.
  • Himalajų medus – 2 proc.

Tinka vartoti:

18 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Laikymo sąlygos:

  • Laikyti sausoje tamsioje vietoje; atidarytą buteliuką laikyti tamsioje vėsioje vietoje.
  • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Produktas pagamintas pagal naują užpatentuotą receptą, kuriame subalansuoti Kinietiškas Kordicepsas, Blizgančioji ganoderma (Linčži), Aromatinis grybas (Lentinus edodes) ir kiti komponentai. Kordicepso rūgštis, Kordicepinas, Kordicepso polisacharidai, Linčži polisacharidai, lentinanas (Aromatinio grybo polisacharidas), polinukleotidai, mažo molekulinio svorio peptidai ir mikroelementai (selenas ir kiti).

Šios produkcijos gamybai panaudoti šiuolaikiniai pažangūs metodai, todėl, lyginant su tradiciniais ekstrahavimo metodais, maksimaliai išsaugomi veiklieji komponentai ir aktyvatoriai, pašalinami neaktyvius komponentai ir daugybę priemaišų. Pagerėjo preparato pasisavinimas organizme, išgauta geresnė apsauga ir efektyvumas.

Sudėtis: 75% kininio kordicepso, 6% linčži(Ganoderma lucidum), 6% aromatingojo grybo šiitake (Lentinus edodes), 5% jaunų bambukų ūglių, 2% Himalajų medaus.

kordicepsas cordyceps sinensis Grybas kordicepsas (Cordyceps sinensis)- aukštesniųjų grybų aukšliagrybių skyriaus atstovas, auga Tibeto aukštumose, apie 4 km aukštyje. Grybo spora, patekusi į drugelio šakniagraužio (Hepialidae) lervą, pavasarį sudygsta ir naudoja maistingas lervos medžiagas, vėliau tvirtinasi prie augalų šaknų ir maitinasi iš jų.  Rytuose kordicepsas nuo amžių laikomas pačiu vertingiausiu augalu, vadina jį „dievo dovana“, „stebuklingu talismanu“.
Kordicepsas turi antioksdantų (beta karotino, vit.E ir C), seleno, cinko, ubichinono, polisacharidų ir kitų vertingų medžiagų- viso virš 70 mikro- ir makroelementų, fermentų, aminorūgščių, nesočių riebiųjų rūgščių ir kt. Pagrindinį- imunoreguliuojantį ir antioksidacinį- poveikį lemia polisacharidų kompleksas.

Geriamojo eliksyro Feniksas naudojimo rekomendacijos:
rytais, 30 min. prieš pusryčius, praskalavus burną vandeniu, nusivalius dantis ir liežuvį ir išgėrus pusę stiklinės šilto vandens, geriama 3-5ml eliksyro (tam naudojamas pridedamas šiaudelis arba galima naudoti graduotą švirkštą). Prieš naudojimą suplakti. Vartojimo trukmė 1-2 mėn.

Naujagimiams - 1 lašas per dieną. Kiekvieną mėnesį iki vienerių metų galima didinti maždaug po 0,1 ml (iki 1 ml vienerių metukų vaikui);

1 metų iki 2 metų - 1 -1,5 ml per dieną;
2-3 metai - 1,5 - 2,0 ml per dieną;
3-5 metų - apie 2,0 - 2,5 ml per dieną;
5-7 metai - 2,5 - 3,0 ml per dieną;
7-10 metai - 3,0 - 3,5 ml per dieną;
10-12 metai - 3,5 - 4,0 ml per dieną;
12-14 metai - 4,0 - 4,5 ml per dieną;
14-16 metai - 4,5 - 5,0 ml per dieną, iki 15 ml. per dieną. 

Nuo 16 m. yra skiriamos suaugusiųjų dozės;

Profilaktinės dozės suaugusiesiems – 5-20-30 ml per dieną; trukmė – 3-6 savaitės. Patartina ekstraktą vartoti pavasarį ir rudenį bei prieš įvairių virusinių infekcijų (gripas ir kt.) protrūkius.

 Sergant lėtinėmis ligomis ir ypatingai onkologiniams ligoniams, dozavimai profilaktinius gali viršyti 3-6 kartus, rekomenduojama pasitarti su gydytoju dėl galimos skyriamos dozės. Įspėjimai:
*sergantiems įvairiomis lėtinėmis ligomis : dėl galimo trumpalaikio ligos paūmėjimo geriamąjį eliksyrą Feniksas vartoti pradėkite nuo mažų kiekių 0,25-0,5 ml per dieną, kasdien didindami po 0,25-0,5 ml iki 2-2,5 ml per dieną. Taip baigiamas pirmas buteliukas. Toliau gerkite įprastomis dozėmis, t.y. po 3-5ml per dieną. Nenutraukite tradicinių medikamentų, paskirtų gydytojo jūsų ligai gydyti, vartojimo !
*neviršyti rekomenduojamos dozės
*tikslingiausia vartoti ne ilgiau kaip 2-3 mėn. Esant reikalui, kursą galima kartoti po kelių mėnesių pertraukos
*nevartokite, jei esate alergiškas bent vienai sudedamųjų dalių
*vartojimą nutraukite, jei pasireiškė alerginė reakcija,
*maisto papildas negali pakeisti maisto.


Laikyti sausoje tamsioje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir nuo aukštos temperatūros. Atidarytą buteliuką laikyti tamsioje vėsioje vietoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Pakuotė: 4 buteliukai po 30ml.
Tinka vartoti: 18 mėn. nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės.
Gamintojas: Fohow Health Products Co.

DOVANA - el. knyga "Japonų taškinis veido masažas Šiatsu. Grožis Dzen". Bus išsiųsta po apmokėjimo Jūsų el. paštu. 

Jei Jums reikalinga nemokama konsultacija pprašome skambinti

tel. 00370 608 89175.